top of page

Private Label

Zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszym projektem, jakim jest portal Sinellan. Nasza propozycja to możliwość zakupu m.in. gotowych receptur kosmetycznych, często z kompletem badań. Jest to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające szybkie wdrożenie nowych projektów kosmetycznych. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Strona portalu: sinellan.pl

logo-sinellan

Kim jesteśmy?

Nasza firma dąży do perfekcji w odkrywaniu coraz to nowszych formuł kosmetycznych. Łączymy naturalne składniki z innowacyjnymi technologiami, bazując na najnowszych trendach i nowinkach. Mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie tworzenia nowoczesnych rozwiązań i udogodnień.

 

Dlaczego warto z nami pracować?

Naszą załogę tworzy zespół doświadczonych technologów, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i zakres kompetencji. Tworzone przez nich formuły kosmetyczne są nowoczesne, bezpieczne dla skóry, a ich efekty zostają odpowiednio przebadane przed wprowadzeniem do sprzedaży.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić? Obszar naszych działań

Mając dostęp do nowoczesnych badań i technologii, jesteśmy w stanie zapewnić Ci kompleksowe usługi związane z wprowadzaniem produktu na rynek – także private label, w której zakres wchodzą:

  • opracowanie pełnej koncepcji produktów kosmetycznych,

  • stworzenie receptury, bazującej na naturalnych składnikach i nowoczesnych technologiach,

  • dobór kompatybilnych opakowań, optymalnych dla danej formuły,

  • pomoc w stworzeniu pełnej identyfikacji wizualnej, zawierającej logo marki, etykiety oraz dodatkowe opakowania, takie jak kartony,

  • wsparcie przy wprowadzaniu produktu (bądź serii produktów) na rynek.

 

Kosmetyki najwyższej klasy

Wytwarzane przez nas produkty powstają z surowców wysokiej jakości. Nasze laboratorium badawczo-rozwojowe pozwala nam jeszcze lepiej poznać właściwości substancji, łączyć je z zaawansowanymi składnikami aktywnymi i wytwarzać innowacyjne formuły, które trafią w gust nawet najbardziej wymagających użytkowniczek i użytkowników.

 

Rozwiązania w zgodzie z naturą

Nasze kosmetyki są bezpieczne dla skóry, a podczas ich produkcji wykorzystujemy dary natury, które w połączeniu ze składnikami aktywnymi tworzą satysfakcjonujące kompozycje. Prowadzone przez nas laboratorium nie testuje na zwierzętach i tego samego wymagamy od naszych dostawców. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie zapewnić ekologiczne opakowania produktów, nieobciążające środowiska.

 

Współpraca

Dopasowujemy charakter działań do Twoich potrzeb. Pozwól nam się z nimi zapoznać, a stworzymy satysfakcjonującą wizję. Oferujemy różnorakie formy współpracy w zakresie wytwarzania i wprowadzania na rynek produktów. Specjalizujemy się w kosmetykach białych, czyli przeznaczonych do zabiegów pielęgnacyjnych.

Jesteśmy otwarci na oryginalne formy współpracy – skontaktuj się z nami, a z pewnością odkryjemy optymalny model współdziałania.

 

Dystrybucja

Podejmujemy współprace z hurtowniami i sklepami detalicznymi. Oferujemy atrakcyjne ceny, elastyczne terminy płatności oraz bogatą gamę produktów marek własnych.  Wspólnie znajdziemy idealny zestaw dla Ciebie.

Produkcja kontraktowa

W tej formie współpracy oferujemy krótkie lub długie serie produktów kosmetycznych – gwarantujemy podejście dostosowane do sytuacji na rynku oraz nasze doświadczenie. Gruntowne analizy i badania pozwalają nam na elastyczność.

 

Kontakt

Jeżeli nurtują Cię zagadnienia związane z podjęciem współpracy, obszarami funkcjonowania firmy czy naszą wizją, nie wahaj się i napisz do nas, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości:

 

  • opowiemy Ci o zakresie oferowanych działań;

  • znajdziemy optymalne rozwiązanie, które w pełni Cię usatysfakcjonuje;

  • przygotujemy kompleksową ofertę, dostosowaną do Twoich oczekiwań i wyobrażeń;

  • odkryjemy przed Tobą sekrety naszej produkcji.

 

Skorzystaj z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

bottom of page